Jobba hos oss

Kontakta oss

IT-Gymnasiet i Skövde
Kylarvägen 1
541 34 Skövde
Telefon 0500-41 69 90
fax 0500-48 48 09
info.skovde@it-gymnasiet.se
 

Fredrik Hasselplan
Tf. Rektor
070-5555308
fredrik.hasselplan@it-gymnasiet.se
Svenove Johansson
Bitr. Rektor och Studie- och yrkesvägledare
Tel: 0706 – 19 69 90
svenove.johansson@it-gymnasiet.se
Carl Liwell
IB-Coordinator och arbetslagsledare för IB-Programmet
070-3983838
carl.liwell@it-gymnasiet.se
Karin Sjölander
Lärare
karin.sjolander@it-gymnasiet.se
Svante Berggren
Arbetslagledare El-programmet
073-6791810
svante.berggren@it-gymnasiet.se
Mats Hillensjö
Lärare
mats.hillensjo@it-gymnasiet.se
Ulrica Appelkvist
Skoladministratör
0500-416990
ulrica.appelkvist@it-gymnasiet.se
Mattias Dahlborg
Lärare
mattias.dahlborg@it-gymnasiet.se
Maria Lind
Skoladministratör
0500-416990
maria.lind@it-gymnasiet.se
Mattias Holm
IT-Tekniker
070-6220056
mattias.holm2@it-gymnasiet.se
Pernilla André Eklund
Lärare
Pernilla.AndreEklund@it-gymnasiet.se
Jeanette Wihlsson
Skolsköterska
0500-416990
jeanette.wihlsson@it-gymnasiet.se
Robert Tuveson
Lärare
0500-416990
robert.tuveson@it-gymnasiet.se
Susann Blåder
Lärare
susann.blader@it-gymnasiet.se
Terese Kraft
Arbetslagsledare Teknik-programmet
terese.kraft@it-gymnasiet.se
Stefan Folkesson
Lärare
stefan.folkesson@it-gymnasiet.se
Morgan Augustsson
Lärare
morgan.augustsson@it-gymnasiet.se
Ruth Morrisson Svensson
Lärare
0500-416990
ruth.svensson@it-gymnasiet.se
Peter Andersson
Lärare
peter.andersson2@it-gymnasiet.se
Kaj Schmidt
Lärare
kaj.schmidt@it-gymnasiet.se
Patrik Halling
Lärare
patrik.halling@it-gymnasiet.se
Johan Uvesten
Lärare
johan.uvesten@it-gymnasiet.se
Sandra Strand
Vik. Lärare
0500-416990
sandra.strand@it-gymnasiet.se
Kim Hultgren
Vik. Lärare
0500-416990
kim.hultgren@it-gymnasiet.se
Edward Davey
Vik. Lärare
0500-416990
edward.davey@it-gymnasiet.se
Cornelia Sjöberg
Vik. Lärare
0500-416990
cornelia.sjoberg@it-gymnasiet.se

Här finns vi

statmap
Länk till eniro

Facebook

Göteborg
Göteborg
Göteborg
Göteborg
Göteborg
Göteborg
Göteborg
Göteborg
Göteborg